שעות קבלה: בתיאום מראש
טלפון: 03-5279698
נייד: 050-6306357
כתובת: ביאליק 19, בת ים
 
בדרך הטבע - יוספה בראונשטיין
 
 
 
 
 

טיפול בהתקרחות אצל נשים וגברים בעזרת שמנים על בסיס צמחי מרפא


כל אדם מאבד מידי יום שערות כחלק מתהליך התחדשות תאי הגוף. ככל שעולה הגיל, גובר קצב איבוד השיער על קצב צמיחתו מחדש. ככלל, אין צורך להיות מוטרדים מאובדן טבעי של השיער, אולם דילול ניכר עד כדי התקרחות הוא בבחינת בעיה בריאותית, כאובה ומתסכלת, בין אם מדובר בנשים ובין אם בגברים.

התדלדלות שיער לא מבוקרת ותהליכי התקרחות גורמים לירידה בדימוי העצמי, שכן שיער מלא ובריא הוא ביטוי חברתי להצלחה. פעמים רבות מתקשרת התקרחות נשית וגברית עם תהליכי הזדקנות, גם אם הזדקנות אינה הסיבה הישירה לכך, בפרט אצל נשים וגברים מתחת לגיל 50.

התקרחות גברית מתאפיינת בנסיגה של קו השיער, בעיקר בקודקוד. לעומת זאת, התקרחות נשית מתאפיינת בהתדלדלות השיער בכל הראש ובאובדן מתון של שיער בקודקוד ובקו צמיחת השיער.

טיפול בהתקרחות

מהם הגורמים השכיחים לדלדול שיער והתקרחות נשית וגברית?


1. תורשה.
2. חוסר איזון הורמונלי: יתר פעילות של ההורמון הזכרי דהידרוטסטוסטרון בזקיקי השיער אשר מתגברת ככל שגברים מזדקנים. חוסר איזון זה גורם לפירוק זקיקי השערות ומקצר את שלב צמיחת השיער. גם תת פעילות של בלוטת התריס תורמת להתדלדלות הדרגתית של השיער.
3. זרימת דם לקויה לקרקפת.
4. מחלות אוטואימוניות (מחלות חיסון עצמי) ומחלות מערכתיות אחרות כמו: פסוריאזיס, מחלות סרטניות.
5. דיאטה חריפה אשר גורמת לתת תזונה.
6. חסרים תזונתיים (ברזל, אבץ).
7. שינויים הורמונאליים הקשורים למעגל החיים: היריון; גיל המעבר .
8. . טיפולים כימותרפיים.
9. תרופות שונות (נוגדי דיכאון, סותרי חומצה, תרופות ליתר לחץ דם)
10.סטרס ("לחץ נפשי")

מהו הטיפול שמציעה קליניקת "בדרך הטבע" להתקרחות נשית ולהתקרחות גברית?


"בדרך הטבע" מציעה לטיפול בהתקרחות נשית את תערובת השמנים לנשים לזירוז צמיחת השיער ולטיפול בנשירת שיער והתקרחות אצל גברים את תערובת השמנים לגברים לזירוז צמיחת השיער. (שתי התערובות שונות בהרכבן וייחודיות).
תערובות השמנים לשיער מבוססת על מיצוי מרוכז של צמחי מרפא הודיים, סיניים ומערביים בשמן זית אורגני ואיכותי בתוספת נוגדי חמצון.
הצמחים המרכיבים את הפורמולות עשירים מאד בחומרי הזנה (מינרלים, חומצות אמיניות) ופועלים לזירוז צמיחת השיער בדרכים שונות: מגבירים זרימת דם לקרקפת ולזקיקי השיער ובכך מסייעים להזנתו וממריצים את צמיחתו; מונעים את פעילות ההורמון אשר גורם לפרוק זקיקי השיער ומקצר את שלב צמיחת השיער; מסלקים רעלים ומחזירים את הברק לשיער.
התערובות מתאימות לשימוש לנשים וגברים בעלי שיער דליל ונטייה להתקרחות, במקרה של נשירה מוגברת ולזירוז צמיחת השיער אחרי טיפולים כימותרפיים והקרנות.התערובת אינה מתאימה למי שסובל מיתר לחץ דם.
אופן השימוש: למזוג לכף היד 2 כפות שמן, לחמם מעט ולעסות את הקרקפת ושורשי השיער. להמתין 1/2 שעה ולחפוף. יש לבצע טיפול זה אחת לשבוע עד לשיפור במצב.

לקבלת ייעוץ בנוגע לטיפול בהתקרחות התקשרו 050-6306357

או מילאו פרטיכם בטופס "צור קשר" ואנחנו נחזור אליכם.