שעות קבלה: בתיאום מראש
טלפון: 03-5279698
נייד: 050-6306357
כתובת: ביאליק 19, בת ים
 
בדרך הטבע - יוספה בראונשטיין
 
 
 
 
 

טיפול ביובש בעיניים - בדרך הטבע


יובש בעיניים הוא אחת התופעות המטרידות והמציקות ביותר. יובש בעיניים מתבטא לעיתים קרובות במחסור בדמעות, תחושה של "חול" בעין, גרד, אדמומית, רגישות וכאב.

מהן הסיבות ליובש בעיניים?


ישנן סיבות רבות להתפתחות יובש בעיניים, בין היתר:

- שינויים הורמונאליים (ירידה ברמת האסטרוגן בדם) אשר קשורים לגיל המעבר ותורמים להתפתחות יובש בריריות (עיניים, אף, גרון, וגינה) ויובש בעור.- תסמונת סיוגרן , מחלה אוטואימונית (מחלת חיסון עצמי) אשר הורסת את הריריות בגוף וגורמת ליובש והעדר דמעות, יובש בפה, באף ובגרון שאליו מתלווה גם צרידות.

- ייצור לא תקין של דמעות (כמות או תוכן שנובעת מבעיה מבנית אורגנית)

- שהייה ממושכת בחדרים שבהם פועל מזגן (קור או חום)

- מחלות עפעפיים

- שינויי מזג אוויר, במיוחד מזג אוויר שרבי המלווה באבק

יובש בעיניים

על הטיפול שמציעה קליניקת "בדרך הטבע" ליובש בעיניים


קליניקת "בדרך הטבע" משלבת בטיפול צמחי מרפא ותוספי תזונה המתבססים על מחקרים קליניים שיעילותם הוכחה בהפחתת תסמיני היובש בעיניים ואף היעלמותם תוך פרקי זמן לא ארוכים.

טיפול טבעי ביובש בעיניים


טיפול ביובש בעיניים מתבסס בראש ובראשונה על צמחי מרפא סיניים (כמו תה ירוק, Camellia sinensis) ומערביים אשר לא רק מסייעים בייצור דמעות אלא גם מזינים את רירית העין בלחות ומגנים עליה מפני תהליכי חמצון (הרס הרירית).
ממחקר מקיף התברר, כי בהשוואה לארה"ב, חולים בסין וביפן סובלים הרבה פחות מיובש בעיניים, כנראה בזכות הצריכה המוגברת של תה ירוק על בסיס יומיומי.
"בדרך הטבע" משלבת בטיפול ביובש בעיניים, תוספי תזונה המתבססים, כאמור, על מחקרים קליניים עדכניים אשר מצביעים על יעילותן של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 בהקלה על יובש בעיניים.
כך לדוגמה,אישה בת 68 טופלה במינונים גבוהים של אומגה 3 במשך 120 יום. לאחר פרק זמן זה של שימוש, דיווחה האישה על שיפור משמעותי. מתברר, כי תוספת EPA+DHA ( שתי חומצות השומן שמרכיבות את אומגה 3) היא בעלת אפקט משמעותי בשיפור המצב בעין היבשה.

לסיכום, הטיפול המשולב בצמחי מרפא ותוספי תזונה שמציעה "בדרך הטבע" עשוי להקל מאד על הסובלים מיובש בעיניים ולשפר את איכות חייהם.

לקביעת פגישת ייעוץ והתאמת תפריט אישית התקשרו 050-6306357

או מילאו פרטיכם בטופס "צור קשר" ואנחנו נחזור אליכם.