במה אני מטפלת

 
מאז 2009 אני מטפלת בקליניקה שלי "בדרך הטבע" בהצלחה גדולה ומוכחת במטופלות ומטופלים רבים הסובלים ממבעיות שונות ובניהן:
 
 
 

למה כדאי להגיע אלי לטיפול?

 
שיטות הטיפול המגוונות שלי מתחום הרפואה הטבעית: תזונה טבעית, צמחי מרפא, פרחי באך, שמנים טיפוליים ובנוסף טכניקות מתחום האימון האישי לאורח חיים בריא, לצד הידע הרב וההבנה העמוקה שלי ברפואה הקונבנציונלית, מאפשרים לי להעניק למטופלים שלי טיפול מיטבי ומקצועי.
בזכות הטיפול שלי מערכת העיכול שלכם תתפקד היטב, תחושו פחות כאובים ותשושים, שנתכם תהיה רצופה ורעננה יותר, ואין ספק שכל אלה יחזירו את גופכם ונפשכם לאיזון וישפרו את מצב רוחכם.

את הקליניקה שלי "בדרך הטבע" הקמתי מתוך צורך פנימי עמוק לסייע למטופלים שלי לחזור ולהרגיש טוב ולהיחלץ ממעגל הסבל והכאב ומתוך הבנה שמצאתי את הייעוד שלי בחיים.
כמטפלת, אין לי סיפוק גדול יותר מלהיות עדה לתהליך השינוי וההחלמה שהמטופלים שלי עוברים:
ממצב של חוסר תפקוד מוחלט בגלל כאבים, תשישות כרונית, חרדה ודיכאון ל"חזרה לחיים": לקום רעננים ולא כאובים בבוקר, לצאת לעבודה ולמלא את מטלות הבית, להיפגש עם חברים וליהנות מתחביבים אהובים.
רוב המטופלים הגיעו אלי אחרי שהתייאשו מהטיפול הקונבנציונלי שלא נתן להם פתרון למצבם. בעזרת הטיפול הייחודי שלי אשר מתבסס על תפריט טבעי, עשיר, מגוון, התאמת תוספי תזונה וצמחי מרפא לצד ליווי, תמיכה רצופה ומעקב שוטף אחר מצבם, אני משיבה למטופלים שלי תוך זמן קצר את החיוניות, האנרגיה ואיכות החיים שאבדה להם.
 
 

האני מאמין שלי

 
גילוי אמפתיה והקשבה מלאה למטופלים מתוך רצון כן ואמיתי להבין את התלונות והמצוקות ועל בסיס זה להתאים תוכנית טיפול שנותנת מענה לצרכיהם והעדפותיהם, במטרה להביא לשיפור במצבם בפרק הזמן הקצר ביותר וללמד אותם לקחת על עצמם את האחריות לתהליך השינוי באורח החיים שלהם שיביא להחלמה וריפוי.