הליקובקטר פילורי

הליקובקטר פילורי - תסמינים וטיפול טבעי
הליקובקטר פילורי הינו חיידק בקיבה אשר נחשב לחיידק השכיח ביותר בעולם שגורם לזיהומים בבני אדם. מוצאים את חיידק ההליקובקטר פילורי ב-95%-100% מקרב החולים אשר סובלים מכיב בתריסריון וב-80% מהמקרים של חולים בכיב קיבה (אולקוס).
החיידק מתפתח בדרך כלל ברירית של הקיבה והתריסריון ועלול לגרום להתפתחות דלקות וכיבים עיכוליים שיכולים להתבטא בתחושת שריפה או צרבת וכאבים באזור הקיבה. הטיפול הקונבנציונלי בחיידק הוא באמצעות אנטיביוטיקה. מכיוון שהחיידק עמיד ביותר לאנטיביוטיקה, מטפלים בו בכמה סוגים יחד עם תרופת סותרת חומציות, לרוב ללא הצלחה בחיסול החיידק.

הליקובקטר פילורי טיפול טבעי
מהו טיפול טבעי להליקוברטר פילורי?
הטיפול הטבעי שאני מציעה על מנת להיפטר אחת ולתמיד מהחיידק הליקובקטר פילורי כוללת:

  • התאמת תפריט אשר מתבסס על מזונות המונעים גירוי של רירית הקיבה ומסייעים בהתחדשותה והימנעות ממזונות אשר מגבירים את הגירוי ברירית הקיבה כגון: ירקות מבושלים, במיוחד ירוקים וכתומים אשר מכילים ויטמין A המסייע להתחדשות תאי הרירית של הקיבה.
  • התאמת תוספי תזונה שמטרתם למנוע את התרבות החיידק והכחדתו, בעיקר אצל מי שטופלו בשלב הראשון באנטיביוטיקה, שיקום מצע החיידקים הידידותיים במעיים והקלה על תחושת הצרבת והכאב באזור הקיבה.
  • התאמת פורמולה של צמחי מרפא בעלי השפעה "אנטיביוטית" במטרה להביא לחיסול החיידק, מניעת התרבותו והיצמדותו לרירית הקיבה לצד צמחים בעלי השפעה אנטי דלקתית ומרפאת כיבים.
  • התאמת פורמולה אישית של פרחי באך. עפ"י התפיסה הטיפולית של פרחי באך, כיבים במערכת העיכול הן תוצר של עקשנות, חוסר גמישות, מרירות ועוינות. הפורמולה מיועדת לסילוק הרגשות והמאפיינים ההתנהגותיים הללו.


לקביעת פגישת ייעוץ והתאמת תפריט אישית התקשרו 050-6306357

או מילאו פרטיכם בטופס "צור קשר" ואנחנו נחזור אליכם.