כבד שומני טיפול טבעי ותזונה

טיפול בכבד שומני בקליניקת בדרך-הטבע


המטרה העיקרית של הטיפול שלי בכבד שומני, הינה הפחתת כמות השומן העודפת שהצטברה בתאי הכבד באמצעות שינוי תזונתי שיביא לירידה במשקל. ואת זאת עושים ע"י התאמת תוכנית תזונתית אישית לכל מטופל.

כבד שומני תזונה


במסגרת הטיפול בכבד שומני, בקליניקת בדרך-הטבע, מותאמת תכנית תזונה אישית לכל מטופל, המשפרת את הסבילות לאינסולין, מאזנת את רמות הגלוקוז ושומני הדם, "מנקה" את הכבד מעודפי השומן ומרעלים שהצטברו בו (תרופות, קפאין, אלכוהול, צבעי מאכל, חומרים משמרים, מתכות כבדות) ומחזקת אותו.
ניקוי כבד שומני תורם גם להאצת חילוף החומרים, לירידה במשקל ותורם לחזרתו של הכבד למצבו וגודלו התקין וגם להחלמת כל המערכות בגוף. כמו כן, מותאמים תוספי תזונה וצמחי מרפא שמנקים את הכבד ומגנים עליו ובו בזמן גם מסייעים לירידה במשקל.

כבד שומני טיפול וניקוי


תהליך הטיפול בכבד שומני, בקליניקת "בדרך הטבע", מתבסס על הפחתת השומנים הלא בריאים בתפריט ועל תזונה עשירה בסיבים תזונתיים במטרה לסלק מהמעיים את "הכולסטרול הרע" ולשפר את תפקוד מערכת העיכול. בתפריט משולבים ירקות כתומים וירוקים שלמים עשירים בכלורופיל ובנוגדי חמצון או מיצי ירקות אשר מחזקים את הכבד ומשפרים את פעילותו.
כחלק מהתהליך הניקוי, יש לצרוך מינימום 10-12 כוסות נוזלים על מנת לסייע בסילוק הפסולת. בתהליך ניקוי הכבד משולבים גם צמחי מרפא שהתגלו כיעילים בסילוק רעלים מהכבד דרך הכליות, דרכי השתן,המרה והעור, שעם הזמן, משקמים את תאי הכבד ומגנים עליהם מפני חשיפה למזהמים סביבתיים, תרופות ועוד ומשפרים את יכולת הספיגה של מערכת העיכול.

* בכל מקרה תהליך של ניקוי כבד, אסור על נשים הרות ומניקות.

לקביעת פגישת ייעוץ והתאמת תפריט אישית התקשרו 050-6306357
או מלאו פרטיכם בטופס "צור קשר" ואנחנו נחזור אליכם.