פסוריאזיס

 

טיפול הוליסטי בפסוריאזיס

 

מה זה פסוריאזיס?

 
פסוריאזיס היא מחלת עור אוטואימונית אשר נובעת מהתחלפות מהירה מדי של תאי העור. התחלפות נורמלית של תאי עור אורכת כחודש ימים במהלכה נושרים תאי העור המתים. אצל חולים בפסוריאזיס התהליך נמשך מספר ימים בלבד, כאשר תאי העור המתים אינם מספיקים לנשור. כתוצאה מכך, מצטברים תאי עור בשכבות ונוצרים נגעים קשקשיים לבנים או כסופים. גורמים אחרים שעלולים לתרום להתפתחות של פסוריאזיס הם: תורשה, עיכול לקוי של חלבונים, תזונה לקויה, אלרגיה למזונות שונים, מצע חיידקים טובים דליל במעיים ועוד.
 
 

פסוריאזיס – תסמינים

 
נגעים קשקשיים שיכולים להופיע כמעט בכל מקום בגוף.
בדרך כלל ניתן לראות אותם ב:
 
  • מרפקים
 
  • קרקפת
 
  • גב
 
  • בית החזה
 
  • ברכיים
 
כאשר המחלה מופיעה בדרגת חומרה קלה, הנגעים אינם בולטים. בדרגת חומרה קשה, הנגעים יופיעו בכל מקום.
 
יתכנו תסמינים נוספים כגון:
 
  • כאבי מפרקים
 
  • שברים וסדקים בציפורניים.
 
פסוריאזיס, כמחלות אוטואימוניות רבות תוקפת בעיקר צעירים בשנות העשרים או השלושים. יתכנו מקרים בהם ההתפרצות יכולה להיות חד פעמית ואז לחדול. לעומת זאת ישנם מקרים בהם התפרצות אחת היא תחילתה של מחלה כרונית אשר מתנהלת בין התפרצות להפוגה.
 
 
 

הטיפול הטבעי, הוליסטי, בפסוריאזיס שמעניקה קליניקת "בדרך הטבע"

 
טיפול רב תחומי בפסוריאזיס מגדיל את הסיכויים להקל באופן משמעותי על איכות החיים של החולים במחלה. טיפול רב תחומי כזה כולל: התאמת תפריט אישי המבוסס על תזונה טבעית אנטי דלקתית לצד שימוש בצמחי מרפא ותוספי תזונה.
 
 
תפריט אישי מאוזן
 
 
 
תפריט אישי מאוזן המחולק למספר ארוחות קטנות בתדירות גבוהה במהלך היום ואשר שם דגש על הגברת הצריכה של מזונות עשירים בסיבים תזונתיים ובעלי אופי אנטי דלקתי ובמקביל, הפחתת הצריכה של מזונות המעודדים את התגובה הדלקתית.; שתיית נוזלים (עדיפות למים נקיים ומסוננים) בכמות גדולה במהלך היום לשם סילוק הרעלים מהגוף, הפחתת הנגעים הפסוריאטיים ושיפור העיכול.
 
 
 
 
 
צמחי מרפא ותוספי תזונה
 
 
 
הטיפול בצמחי מרפא מתבסס על שילוב בין שימושים פנימיים לבין שימוש חיצוני (שמנים, משחות).
השימוש הפנימי בצמחים מיועד לסלק פסולת מהגוף דרך של שיתון והזעה, להפחית את התהליך הדלקתי ולחזק את עמידות וסיבולת הגוף.
הטיפול החיצוני נעשה בעזרת שמנים ומשחות על בסיס טבעי אשר מכילים צמחים אשר מפחיתים את הגירוד, מרגיעים את העור ומשקמים את מראהו וכן מפחיתים את הדלקת
 
 
 
 
 
    משחה לטיפול בפסוריאזיס
 
 
 
משחה לפסוריאזיס של "מימוזה" מבוססת על מיצוי מרוכז של צמחי מרפא העומדים בחזית המחקר החדשני בנוגע לפסוריאזיס ונמצאו יעילים בטיפול במקרים קלים עד בינוניים ובהפחתת התסמינים: הנגעים הקשקשיים, הגירוד והכאב. המשחה מסייעת גם בהפחתת התהליך הדלקתי ובסילוק רעלים ופסולת דרך העור. המשחה עשירה בנוגדי חמצון, בחמאות טבעיות ובחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3.
לסובלים מנגעים פסוריאטיים בקרקפת מציעה "מימוזה" את תערובת השמנים לפסוריאזיס בקרקפת. תערובת השמנים מבוססת על מיצוי מרוכז של צמחי מרפא המסייעים בהפחתת הנגעים הקשקשיים, הגרד והכאב, מסלקת רעלים ופסולת מהקרקפת ומחדשת צמיחת שיער שנפגע עקב קילוף הנגעים.
 
 
 
 
 
יתרונם של מוצרי "מימוזה" לטיפול בפסוריאזיס הוא בכך שאין להם כל תופעות
לוואי בהשוואה למוצרים הקונבנציונליים המבוססים על סטרואידים.

 
לקביעת פגישת ייעוץ והתאמת טיפול אישי התקשרו 050-6306357

או מלאו פרטיכם בטופס "צור קשר" ואחזור אליכם.