תזונה טבעית

 
בחברות מסורתיות בהן התבססה התזונה על מזונות מן הצומח אותו ליקטו בסביבה הקרובה, קטן שיעור המחלות ותוחלת החיים הייתה גבוהה. ככל שאנו מתרחקים מן המזונות הטבעיים ונשענים על התזונה הלקויה המקובלת בעולם המערבי, כך הולכת וגדלה שכיחות המחלות הכרוניות כמו השמנת יתר, סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות דלקתיות, הפרעות תפקודיות של מערכת העיכול ואחרות.

כיום הוכח מעל לכל ספק הקשר בין תזונה מהחי אשר עשירה בשומן רווי להתפתחות מחלות כרוניות שכיחות אלו.
 
תזונה טבעית
 

מהי המסקנה?

 
על מנת להאיץ את תהליך הריפוי, מומלץ לכל מי שסובל ממחלות דלקתיות כמו תסמונת סיוגרן, או "דמויות דלקת" כמו פיברומיאלגיה וכמובן גם למי שסובל /ת מהפרעות תפקודיות של מערכת העיכול כמו תסמונת המעי הרגיז לאמץ כאורח חיים תזונה נבונה ונכונה, דלת שומן, סוכרים ומלח אשר מתבססת על ירקות ופירות, דגנים מלאים, זרעים וקטניות ולהימנע ממזונות מעובדים, קפאין ואלכוהול.

במסגרת הייעוץ התזונתי בקליניקה שלי תקבלו תפריט מותאם אישית העונה על הצרכים ועל אורח חיים נכון, מסדיר את תפקוד מערכת העיכול מחזק ומפחית כאב ומתבסס על מזונות מגוונים מהצומח, עשירים בויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 . במקביל תקבלו הנחיות אלו מזונות אשר מעוררים דלקת ומעכבים את ההחלמה יש לסלק מן התפריט.

בזכות התפריט המותאם אישית ומתחשב כמובן בהעדפותיכם תרגישו חיוניים יותר ועייפים וכאובים פחות תוך פרק זמן לא ארוך.