טיפול טבעי בטחורים בעזרת שמנים ומשחות


טחורים הם אחת הבעיות הכואבות, תרתי משמע, ממנה סובלים בצורה כרונית לא מעט נשים וגברים, בעיקר בגילאים 45-65. מרביתם נמנעים מלעסוק בנושא בגלל המבוכה הנלווית אליו.
מהם טחורים?
טחורים הם כלי דם ורידיים אשר לחץ מוגבר עליהם גורם לדלקת ולהתנפחות שלהם. מבחינים בין 2 סוגי טחורים:
  • חיצוניים, הבולטים אל מחוץ לפי הטבעת ומתחת לעור. בגלל מיקומם הםרגישים למגע, כואבים, נוטים לגרד ולדמם. אם הטחורים גדולים, הם עלולים לצנוח ולהשתלשל אל מחוץ לפי הטבעת.
  • פנימיים, אשר נשארים מחוץ לפי הטבעת. בדרך כלל הם אינם כואבים ולא מודעים לקיומם עד אשר מופיע דימום מפי הטבעת.
מהם הגורמים להיווצרות טחורים?
במקרים רבים קיים קשר בין מצב של עצירות כרונית להתפתחות טחורים. מאמץ קבוע להטיל צואה גורם ללחץ מוגבר על שרירי פי הטבעת ועל כלי הדם הורידיים וגורם להתנפחותם.
היריון – לחץ של הרחם על כלי הדם הורידיים
ישיבה ממושכת וחוסר פעילות גופנית מגדילים את הסיכון להתפתחות טחורים עקב זרימת דם לקויה לכל חלקי הגוף היגיינה לקויה באזור פי הטבעת.
מהן הדרכים הטבעיות שמציעה "בדרך הטבע" לטיפול בטחורים?
הדרך הטובה ביותר לטפל בטחורים היא זו המשלבת טיפול פנימי וחיצוני:
להקלה מקומית על הכאב והגירוי ובמטרה להחזיר את הטחורים החיצוניים פנימה, מציעה "בדרך הטבע" את תערובת השמנים לטיפול בטחורים. תערובת השמנים מכילה צמחי מרפא שמוצו בשמן צמחי אורגני ואיכותי, בעלי פעילות אנטי דלקתית, מכווצת ומחטאת, למניעת זיהום באזור פי הטבעת.

הצמחים בשמן זה מחזקים את כלי הדם, מרגיעים את האזור הפצוע ומורידים את רמת הגירוי והכאב.
למי שמעדיף מרקם מוצק על פני מרקם נוזלי, מציעה "בדרך הטבע" משחה לטיפול בטחורים על בסיס אותם צמחי מרפא המרכיבים את תערובת השמנים בתוספת חמאות טבעיות. יש למרוח את תערובת השמנים או המשחה פעמיים עד שלוש ביום ולהמשיך בטיפול למשך מספר שבועות עד להשגת ההשפעה הרצויה.

כמעט כל אדם הסובל מטחורים, פנימיים או חיצוניים, עשוי להפיק תועלת רבה משינויים בתזונה. תוכנית הטיפול התזונתית שמציעה "בדרך הטבע" מבוססת על הגדלה הדרגתית של כמות הסיבים התזונתיים (ירקות ופירות על קליפתם, סובין) בתפריט ושתיית נוזלים, בעיקר, אך לא רק, אם סובלים מעצירות, שהיא כאמור, אחד הגורמים שתורמים במיוחד להתפתחות טחורים. נוגדי החמצון שבפירות ובירקות מחזקים את דפנות כלי הדם ומפחיתים את הדלקת.
בנוסף, כוללת התוכנית התזונתית גם סילוק מזונות מהתפריט אשר גורמים להתייבשות ומחריפים את מצב הטחורים.
להשלמת הטיפול מציעה "בדרך הטבע" תהליך מתון של ניקוי כבד לצורך סילוק רעלים מהגוף, הקלה על היציאות והפחתת הלחץ על הטחורים.

לקביעת פגישת ייעוץ והתאמת תפריט אישית התקשרו 050-6306357
או מילאו פרטיכם בטופס "צור קשר" ואנחנו נחזור אליכם.